CVSS-945X-100.000 Crystek Corp
  • More about CVSS-945X-100.000 Crystek Corp
    CVSS-945X-100.000 Crystek Corp
    CVSS-945X-100.000 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the General Oscillators category. CVSS-945X-100.000 is described as OSC VCXO 100.000MHZ SINEWAVE SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK