CVHD-037X-125 Crystek Corp
  • More about CVHD-037X-125 Crystek Corp
    CVHD-037X-125 Crystek Corp
    CVHD-037X-125 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the General Oscillators category. CVHD-037X-125 is described as OSC VCXO 125.000MHZ 3.3V CMOS. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Crystek Corp
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM