CHPFL-0025-BNC Crystek Corp
  • Part Number: CHPFL-0025-BNC
  • Manufacturer Name: Crystek Corp
  • Description: HIGH PASS FILTER 25.000MHZ BNC
  • Category: RF Filters
  • Status:
  • More about CHPFL-0025-BNC Crystek Corp
    CHPFL-0025-BNC Crystek Corp
    CHPFL-0025-BNC is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the RF Filters category. CHPFL-0025-BNC is described as HIGH PASS FILTER 25.000MHZ BNC. Perfect Parts is a supplier of Filters and other Passives.
    ---> Other parts by Crystek Corp
    ---> RF Filters from all manufacturers
    ---> Filters by sub category
  • More About  RF Filters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1577
    View
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM