CCSMX1-FBM-RG316-12 Crystek Corp
  • More about CCSMX1-FBM-RG316-12 Crystek Corp
    CCSMX1-FBM-RG316-12 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CCSMX1-FBM-RG316-12 is described as RFCBL SMA FM BKD MMCX ML RA 12". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Crystek Corp
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE