CCSMA642-MM-086F-60 Crystek Corp
  • More about CCSMA642-MM-086F-60 Crystek Corp
    CCSMA642-MM-086F-60 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CCSMA642-MM-086F-60 is described as RF CABLE FLEX 086 RA/RA 60". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A