CCSMA642-MM-086F-12 Crystek Corp
  • More about CCSMA642-MM-086F-12 Crystek Corp
    CCSMA642-MM-086F-12 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CCSMA642-MM-086F-12 is described as RF CABLE FLEX 086 RA/RA 12". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT