CCSMA2-MM-SS402-48 Crystek Corp
  • More about CCSMA2-MM-SS402-48 Crystek Corp
    CCSMA2-MM-SS402-48 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CCSMA2-MM-SS402-48 is described as RF COAX CABLE 18GHZ 50 OHM 48"". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M