CCSMA2-MM-SS402-36 Crystek Corp
  • More about CCSMA2-MM-SS402-36 Crystek Corp
    CCSMA2-MM-SS402-36 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CCSMA2-MM-SS402-36 is described as RF COAX CABLE 18GHZ 50 OHM 36"". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM