CCSMA2-MM-SS402-12 Crystek Corp
  • More about CCSMA2-MM-SS402-12 Crystek Corp
    CCSMA2-MM-SS402-12 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CCSMA2-MM-SS402-12 is described as RF COAX CABLE 18GHZ 50 OHM 12"". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT