CCSMA18-MM-141-7 Crystek Corp
  • More about CCSMA18-MM-141-7 Crystek Corp
    CCSMA18-MM-141-7 Crystek Corp
    CCSMA18-MM-141-7 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CCSMA18-MM-141-7 is described as CABLE HAND FORM .141 18GHZ 7". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM