CCSMA18-MM-141-4 Crystek Corp
  • More about CCSMA18-MM-141-4 Crystek Corp
    CCSMA18-MM-141-4 Crystek Corp
    CCSMA18-MM-141-4 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CCSMA18-MM-141-4 is described as CABLE HAND FORM .141 18GHZ 4". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Crystek Corp
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB