CCSMA18-MM-141-3 Crystek Corp
  • More about CCSMA18-MM-141-3 Crystek Corp
    CCSMA18-MM-141-3 Crystek Corp
    CCSMA18-MM-141-3 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CCSMA18-MM-141-3 is described as CABLE HAND FORM .141 18GHZ 3". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM