CCSMA1-MM-RG174-36 Crystek Corp
  • More about CCSMA1-MM-RG174-36 Crystek Corp
    CCSMA1-MM-RG174-36 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CCSMA1-MM-RG174-36 is described as RF COAX CABL SMA M/MRA RG174 36". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK