CCSMA1-MM-RG174-24 Crystek Corp
  • More about CCSMA1-MM-RG174-24 Crystek Corp
    CCSMA1-MM-RG174-24 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CCSMA1-MM-RG174-24 is described as RF COAX CABL SMA M/MRA RG174 24". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS