CCSMA-MM-SS402-24 Crystek Corp
  • More about CCSMA-MM-SS402-24 Crystek Corp
    CCSMA-MM-SS402-24 Crystek Corp
    CCSMA-MM-SS402-24 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CCSMA-MM-SS402-24 is described as RF COAX CABLE 18GHZ 50 OHM 24". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG