CCSMA-MM-RG316DS-36P Crystek Corp
  • More about CCSMA-MM-RG316DS-36P Crystek Corp
    CCSMA-MM-RG316DS-36P is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CCSMA-MM-RG316DS-36P is described as RF CABLE SMA M/M RG316DS 36". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 3X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 3.5X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN