CCSMA-MM-LL335-36 Crystek Corp
  • More about CCSMA-MM-LL335-36 Crystek Corp
    CCSMA-MM-LL335-36 Crystek Corp
    CCSMA-MM-LL335-36 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CCSMA-MM-LL335-36 is described as RF COAX CABLE 18GHZ 50 OHM 36". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.