CCPD-575X-20-80.000 Crystek Corp
  • More about CCPD-575X-20-80.000 Crystek Corp
    CCPD-575X-20-80.000 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the General Oscillators category. CCPD-575X-20-80.000 is described as OSC 80.000MHZ 3.3V LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Crystek Corp
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE