CCESMA-MM-SS402-72 Crystek Corp
  • More about CCESMA-MM-SS402-72 Crystek Corp
    CCESMA-MM-SS402-72 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CCESMA-MM-SS402-72 is described as RF COAX CABLE EZEE 18 GHZ 72". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Crystek Corp
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM