CCESMA-MM-SS402-36 Crystek Corp
  • More about CCESMA-MM-SS402-36 Crystek Corp
    CCESMA-MM-SS402-36 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CCESMA-MM-SS402-36 is described as RF COAX CABLE EZEE 18 GHZ 36". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Crystek Corp
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM