CCESMA-MM-SS402-120 Crystek Corp
  • More about CCESMA-MM-SS402-120 Crystek Corp
    CCESMA-MM-SS402-120 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CCESMA-MM-SS402-120 is described as RF COAX CABLE EZEE 18 GHZ 120". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Crystek Corp
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT