C3390-16.000 Crystek Corp
  • More about C3390-16.000 Crystek Corp
    C3390-16.000 Crystek Corp
    C3390-16.000 is manufactured by Crystek Corp and is categorized in the General Oscillators category. C3390-16.000 is described as OSC XO 16.000MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM