LVD75E100H Crydom
  • Part Number: LVD75E100H
  • Manufacturer Name: Crydom
  • Description: RELAY SSR LOWVOL DIS 25.0V 100A
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED