DP4RSC60D60B5 Crydom
  • Part Number: DP4RSC60D60B5
  • Manufacturer Name: Crydom
  • Description: Contactor; PH DC H Bridge SS/B 48V 60A 15V CNT
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about DP4RSC60D60B5 Crydom
    DP4RSC60D60B5 Crydom
    DP4RSC60D60B5 is manufactured by Crydom and is categorized in the Contactors category. DP4RSC60D60B5 is described as Contactor; PH DC H Bridge SS/B 48V 60A 15V CNT. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.