DP4RSB60E20B Crydom
  • Part Number: DP4RSB60E20B
  • Manufacturer Name: Crydom
  • Description: Contactor; PH DC H Bridge SS/B 48V 20A 32V CNT
  • Category: Contactors
  • Status:
  • More about DP4RSB60E20B Crydom
    DP4RSB60E20B Crydom
    DP4RSB60E20B is manufactured by Crydom and is categorized in the Contactors category. DP4RSB60E20B is described as Contactor; PH DC H Bridge SS/B 48V 20A 32V CNT. Perfect Parts is a supplier of Contactors and other Electromechanicals.