CYNB25-1200PT Crydom
  • Part Number: CYNB25-1200PT
  • Manufacturer Name: Crydom
  • Description: SCR 25A 1200V NON-ISOLAT TO-220A
  • Category: Thyristors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE