XMLAWT-02-0000-000PS60E7 Cree
  • Part Number: XMLAWT-02-0000-000PS60E7
  • Manufacturer Name: Cree
  • Description: LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about XMLAWT-02-0000-000PS60E7 Cree
    XMLAWT-02-0000-000PS60E7 Cree
    ---> Other parts by Cree
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK