XHP50A-00-0000-0D00J40DT Cree
  • Part Number: XHP50A-00-0000-0D00J40DT
  • Manufacturer Name: Cree
  • Description: LED XLAMP XH-P50 WHITE SMD
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about XHP50A-00-0000-0D00J40DT Cree
    XHP50A-00-0000-0D00J40DT Cree
    ---> Other parts by Cree
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"