XHP35A-H0-0000-0D0UA40E6 Cree
  • Part Number: XHP35A-H0-0000-0D0UA40E6
  • Manufacturer Name: Cree
  • Description: LED XLAMP XHP35 WARM WHT 3500K
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about XHP35A-H0-0000-0D0UA40E6 Cree
    XHP35A-H0-0000-0D0UA40E6 Cree
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK