LMH020-1250-27G9-00000SS Cree
  • Part Number: LMH020-1250-27G9-00000SS
  • Manufacturer Name: Cree
  • Description: LED MOD 1250LM WHITE 2700K FLAT
  • Category: COB LED Engines/Modules
  • Status:
  • Available: 22
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LMH020-1250-27G9-00000SS Cree
    LMH020-1250-27G9-00000SS Cree
    ---> Other parts by Cree
    ---> COB LED Engines/Modules from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  COB LED Engines/Modules
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ