CXB3070-0000-000N0HAD30G Cree
  • Part Number: CXB3070-0000-000N0HAD30G
  • Manufacturer Name: Cree
  • Description: LED COB CXB3070 3000K WHT SMD
  • Category: COB LED Engines/Modules
  • Status:
  • More about CXB3070-0000-000N0HAD30G Cree
    CXB3070-0000-000N0HAD30G Cree
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD