CXB1304-0000-000F0UC235G Cree
  • Part Number: CXB1304-0000-000F0UC235G
  • Manufacturer Name: Cree
  • Description: LED COB CXB1304 WARM WHT SQUARE
  • Category: COB LED Engines/Modules
  • Status:
  • More about CXB1304-0000-000F0UC235G Cree
    CXB1304-0000-000F0UC235G Cree
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM