CXB1304-0000-000C0HC230H Cree
  • Part Number: CXB1304-0000-000C0HC230H
  • Manufacturer Name: Cree
  • Description: LED COB CXB1304 3000K WHT SMD
  • Category: COB LED Engines/Modules
  • Status:
  • More about CXB1304-0000-000C0HC230H Cree
    CXB1304-0000-000C0HC230H Cree
    ---> Other parts by Cree
    ---> COB LED Engines/Modules from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  COB LED Engines/Modules
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM