CXA3050-0000-000N0YV20E6 Cree
  • Part Number: CXA3050-0000-000N0YV20E6
  • Manufacturer Name: Cree
  • Description: LED COB XLAMP CXA3050 3500K SQ
  • Category: COB LED Engines/Modules
  • Status:
  • More about CXA3050-0000-000N0YV20E6 Cree
    CXA3050-0000-000N0YV20E6 Cree
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM