CXA3050-0000-000N00W235F Cree
  • Part Number: CXA3050-0000-000N00W235F
  • Manufacturer Name: Cree
  • Description: CREE XLAMP CXA3050 23MM WHITE
  • Category: COB LED Engines/Modules
  • Status:
  • Available: 103
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CXA3050-0000-000N00W235F Cree
    CXA3050-0000-000N00W235F Cree
    CXA3050-0000-000N00W235F is manufactured by Cree and is categorized in the COB LED Engines/Modules category. CXA3050-0000-000N00W235F is described as CREE XLAMP CXA3050 23MM WHITE. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cree
    ---> COB LED Engines/Modules from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  COB LED Engines/Modules
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM