CXA2590-0000-000R0YX230G Cree
  • Part Number: CXA2590-0000-000R0YX230G
  • Manufacturer Name: Cree
  • Description: LED COB CXA2590 3000K WHT SMD
  • Category: COB LED Engines/Modules
  • Status:
  • More about CXA2590-0000-000R0YX230G Cree
    CXA2590-0000-000R0YX230G Cree
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A