CXA2540-0000-000N0UV20E3 Cree
  • Part Number: CXA2540-0000-000N0UV20E3
  • Manufacturer Name: Cree
  • Description: LED COB CXA2540 COOL WHT SQUARE
  • Category: COB LED Engines/Modules
  • Status:
  • More about CXA2540-0000-000N0UV20E3 Cree
    CXA2540-0000-000N0UV20E3 Cree
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM