CXA2530-0000-000N00U20E5 Cree
  • Part Number: CXA2530-0000-000N00U20E5
  • Manufacturer Name: Cree
  • Description: CREE XLAMP CXA2530 19MM WHITE
  • Category: COB LED Engines/Modules
  • Status:
  • Available: 195
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CXA2530-0000-000N00U20E5 Cree
    CXA2530-0000-000N00U20E5 Cree
    CXA2530-0000-000N00U20E5 is manufactured by Cree and is categorized in the COB LED Engines/Modules category. CXA2530-0000-000N00U20E5 is described as CREE XLAMP CXA2530 19MM WHITE. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM