CXA2530-0000-000N00T230H Cree
  • Part Number: CXA2530-0000-000N00T230H
  • Manufacturer Name: Cree
  • Description: LED XLAMP CXA2530 WHT 19MM
  • Category: COB LED Engines/Modules
  • Status:
  • Available: 218
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CXA2530-0000-000N00T230H Cree
    CXA2530-0000-000N00T230H Cree
    CXA2530-0000-000N00T230H is manufactured by Cree and is categorized in the COB LED Engines/Modules category. CXA2530-0000-000N00T230H is described as LED XLAMP CXA2530 WHT 19MM. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM