CXA2520-0000-000N00R230F Cree
  • Part Number: CXA2520-0000-000N00R230F
  • Manufacturer Name: Cree
  • Description: LED COB CXA2520 3000K WHITE SMD
  • Category: COB LED Engines/Modules
  • Status:
  • More about CXA2520-0000-000N00R230F Cree
    CXA2520-0000-000N00R230F Cree
    ---> Other parts by Cree
    ---> COB LED Engines/Modules from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  COB LED Engines/Modules
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A