CXA1304-0000-000F00C20E7 Cree
  • Part Number: CXA1304-0000-000F00C20E7
  • Manufacturer Name: Cree
  • Description: LED COB CXA1304 WARM WHT SQUARE
  • Category: COB LED Engines/Modules
  • Status:
  • More about CXA1304-0000-000F00C20E7 Cree
    CXA1304-0000-000F00C20E7 Cree
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM