C503B-AAS-CA0C0252-015 Cree
  • Part Number: C503B-AAS-CA0C0252-015
  • Manufacturer Name: Cree
  • Description: LED AMBER CLEAR 5MM ROUND T/H
  • Category: LED Discrete Indication
  • Status:
  • Available: 3,188
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about C503B-AAS-CA0C0252-015 Cree
    C503B-AAS-CA0C0252-015 Cree
    C503B-AAS-CA0C0252-015 is manufactured by Cree and is categorized in the LED Discrete Indication category. C503B-AAS-CA0C0252-015 is described as LED AMBER CLEAR 5MM ROUND T/H. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cree
    ---> LED Discrete Indication from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  LED Discrete Indication
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F