CM15-2259 Coto
  • Part Number: CM15-2259
  • Manufacturer Name: Coto
  • Description: SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V
  • Category: Reed Switches
  • Status:
  • Available: 1,289
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA