PBA600F-36 Cosel
  • Part Number: PBA600F-36
  • Manufacturer Name: Cosel
  • Description: AC/DC CONVERTER 36V 600W
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"