PBA100F-12 Cosel
  • Part Number: PBA100F-12
  • Manufacturer Name: Cosel
  • Description: AC/DC CONVERTER 12V 100W
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V