MGFS15243R3 Cosel
  • Part Number: MGFS15243R3
  • Manufacturer Name: Cosel
  • Description: DC DC CONVERTER 3.3V
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 22
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MGFS15243R3 Cosel
    MGFS15243R3 Cosel
    MGFS15243R3 is manufactured by Cosel and is categorized in the DC/DC Converters category. MGFS15243R3 is described as DC DC CONVERTER 3.3V. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V