MGFS10243R3 Cosel
  • Part Number: MGFS10243R3
  • Manufacturer Name: Cosel
  • Description: DC DC CONVERTER 3.3V 8.6W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about MGFS10243R3 Cosel
    MGFS10243R3 Cosel
    MGFS10243R3 is manufactured by Cosel and is categorized in the DC/DC Converters category. MGFS10243R3 is described as DC DC CONVERTER 3.3V 8.6W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)