DHS250B28 Cosel
  • Part Number: DHS250B28
  • Manufacturer Name: Cosel
  • Description: DC DC CONVERTER 28V
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about DHS250B28 Cosel
    DHS250B28 Cosel
    DHS250B28 is manufactured by Cosel and is categorized in the DC/DC Converters category. DHS250B28 is described as DC DC CONVERTER 28V. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cosel
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE