DBS400B24 Cosel
  • Part Number: DBS400B24
  • Manufacturer Name: Cosel
  • Description: DC DC CONVERTER 24V
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DBS400B24 Cosel
    DBS400B24 Cosel
    DBS400B24 is manufactured by Cosel and is categorized in the DC/DC Converters category. DBS400B24 is described as DC DC CONVERTER 24V. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cosel
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH