DBS150A12 Cosel
  • Part Number: DBS150A12
  • Manufacturer Name: Cosel
  • Description: DC DC CONVERTER 12V
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about DBS150A12 Cosel
    DBS150A12 Cosel
    DBS150A12 is manufactured by Cosel and is categorized in the DC/DC Converters category. DBS150A12 is described as DC DC CONVERTER 12V. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cosel
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA